Online reklama
Vhodné pre vašu spoločnosť?
Prečo sa hlavne v tomto roku oplatí využívať pre obchodné účely sociálne siete a google reklamy? Google a sociálne siete sú dnes ideálny nástroj pre oslovenie nových zákazníkov a udržanie si svojej komunity dlhodobo. Meranie a posudzovanie výsledkov online kampaní vám ukáže, ktoré druhy komunikačných kanálov sú pre vás najúčinnejšie, donesú vám najviac nových zákazníkov ako aj presné cielenie na ideálny typ zákazníkov presne pre vašu spoločnosť.

Náš tím vám zaručí komplexné pokrytie služieb v oblasti reklamy a marketingu.
VIAC
LED obrazovka
Vhodné pre vašu spoločnosť?
Prenajímame reklamný priestor s priemerným denným počtom videní počet videní až 55 000. Rozmer 6,4m x 3,2m = 20,48m2 na križovatke ulíc Hospodárska, Kollárová.

rozmer: 6,4m x 3,2m = 20,48m2
rozlíšenie: 125 000 px

Táto reklamná kampaň je vhodná pre lokálnych poskytovateľov a predajcov, ktorí chcú osloviť potencionálnych zákazníkov v oblasti svojho posobenia.
VIAC
Mobilná reklama
Vhodné pre vašu spoločnosť?
Ukážeme vašu reklamu v podstate všade za "jazdy". Už sa nemusíte báť, že vašu reklamu nenájde nový zákazník, lebo ona nájde jeho! VIAC
Online tvorba
Vhodné pre vašu spoločnosť?
Tvoríme efektné a efektívne webové stránky, logá, grafiku a obsah pre na sociálne siete, optimalizujeme Vaše stránky pre prehliadače ako aj kompletnú firemnú identitu.

Jednou s našich výhod je kompletné riešenie "na kľúč"
VIAC
Branding
Vhodné pre vašu spoločnosť?
3D logá, kompletná firemná identita od návrhu a tlače vizitiek po polepy výkladov, áut a billboardov vrátane tlačovín od plagátov, katalógov, vizitiek, v kvalitne spracovanom vizuále až po následnú tlač a dodanie k Vám VIAC

Správne nastavenie Google reklám a dohľadateľnosti vašej stránky je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým!

Sociálne siete Facebook a Instagram sú v súčasnosti najväčšia sociálna platforma a jedny z najpoužívanejších komunikačných kanálov. Zasiahnite až 50% dospelej populácie na trhu online reklamy! 

Reklamný systém Facebooku a Instagramu poskytuje množstvo typov kampaní použiteľných pre rôzne marketingové ciele. Zároveň je k dispozícii viacero formátov reklamy – od tradičného obrázku s popisom cez viac-obrázkové carrousel reklamy až po video reklamu.

1.krok

DEFINOVANIE VÁŠHO CIEĽA

Spolu s vami si prejdeme vami zadefinovanú úlohu a poradíme vám akými spôsobmi bude najlepšie začať s tvorbou prvých kampaní. Zistíme „tvár spoločnosti“, ktorú chcete aby vaši zákazníci vnímali a našli.

2.krok

BRANDING

Firemná identita je váš spôsob pasívnej komunikácie so zákazníkom. Od moderného loga, farebnosť, vizuálny štýl až po spôsob vašej komunikácie vás zákazník vníma ako celok. Našou úlohou je aby z vašej značky mal vždy ten pocit, ktorý od neho čakáme, a aby si na vás pri nákupe spomenul. O to aby vaša prezentácia pre zákazníkov bola jednotná sa postará náš tím dizajnérov, grafikov a marketérov.

3.krok

TESTOVANIE VÝKONNOSTI ONLINE KAMPANE

Je dôležité aby zvolený druh komunikačného kanálu spĺňal vami zadané požiadavky a preto do efektného designu spoločnosti musíme zabaliť efektívne výhody nad konkurenciou, kvalitu či iný špecifické prvky, ktoré budú jadrom danej kampane. Následne prichádza proces posudzovania a porovnávania výsledkov z jednotlivých komunikačných kanálov pre maximalizovanie úspechu vášho cieľa.

4.krok

SPRÁVA ONLINE KAMPANE

Okrem vyhodnotení jednotlivých kampaní vám výsledky kampane ukážu akým spôsobom ste pomohli svojej spoločnosti rásť. Okrem jednorázových projektov poskytujeme aj kompletný balík reklamných služieb, kde vieme vaše kampane spravovať dlhodobo a a tým pádom zaručiť stály nárast a kontrolu nad správnou komunikáciu so zákazníkmi.

KAMPANE na Google už od 200€ mesačne vrátane nastavenia.

KONTAKTUJTE NÁS