Správne nastavenie Google reklám a dohľadateľnosti vašej stránky je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým!

Sociálne siete Facebook a Instagram sú v súčasnosti najväčšia sociálna platforma a jedny z najpoužívanejších komunikačných kanálov. Zasiahnite až 50% dospelej populácie na trhu online reklamy! 

Reklamný systém Facebooku a Instagramu poskytuje množstvo typov kampaní použiteľných pre rôzne marketingové ciele. Zároveň je k dispozícii viacero formátov reklamy – od tradičného obrázku s popisom cez viac-obrázkové carrousel reklamy až po video reklamu.

1.krok

DEFINOVANIE VÁŠHO CIEĽA

Spolu s vami si prejdeme vami zadefinovanú úlohu a poradíme vám akými spôsobmi bude najlepšie začať s tvorbou prvých kampaní. Zistíme „tvár spoločnosti“, ktorú chcete aby vaši zákazníci vnímali a našli.

2.krok

BRANDING

Firemná identita je váš spôsob pasívnej komunikácie so zákazníkom. Od moderného loga, farebnosť, vizuálny štýl až po spôsob vašej komunikácie vás zákazník vníma ako celok. Našou úlohou je aby z vašej značky mal vždy ten pocit, ktorý od neho čakáme, a aby si na vás pri nákupe spomenul. O to aby vaša prezentácia pre zákazníkov bola jednotná sa postará náš tím dizajnérov, grafikov a marketérov.

3.krok

TESTOVANIE VÝKONNOSTI ONLINE KAMPANE

Je dôležité aby zvolený druh komunikačného kanálu spĺňal vami zadané požiadavky a preto do efektného designu spoločnosti musíme zabaliť efektívne výhody nad konkurenciou, kvalitu či iný špecifické prvky, ktoré budú jadrom danej kampane. Následne prichádza proces posudzovania a porovnávania výsledkov z jednotlivých komunikačných kanálov pre maximalizovanie úspechu vášho cieľa.

4.krok

SPRÁVA ONLINE KAMPANE

Okrem vyhodnotení jednotlivých kampaní vám výsledky kampane ukážu akým spôsobom ste pomohli svojej spoločnosti rásť. Okrem jednorázových projektov poskytujeme aj kompletný balík reklamných služieb, kde vieme vaše kampane spravovať dlhodobo a a tým pádom zaručiť stály nárast a kontrolu nad správnou komunikáciu so zákazníkmi.

KAMPANE na Google už od 200€ mesačne vrátane nastavenia.