3D nápis a 3D logo na stenu, fasádu

3D reklama je momentálne jedna z najúčinnejších formiem reklamy , nakoľko pozostáva zo samostatných písmen (loga) bez podpornej konštrukcie, čo vytvára kontrastný efekt . 3D písmená a logá sa pre väčšiu efektivitu dajú nasvietiť reflektormi, podsvietiť LED diódami. Montáž nieje časovo náročná a odpadá vŕtanie do fasády alebo steny. Takže je možne logo inštalovať prakticky všade bez toho aby vznikla vlastníkovy budovy škoda. Vhodné aj pri prenajatých objektoch.

Označenie budov a domov ( číslo na dom, budovu )

Máte čerstvo zateplený dom, alebo činžiak? Či chcete iba obnoviť staré číslovanie, pomenovanie ulice? Vďaka 3D nápisom získate štýlové a moderné označenie ulíc a čísiel domov, podľa vlastného výberu si môžete vybrať font, veľkosť písma a aj farbu 3D písma. Písmená Vám vieme dodať aj poštou. Montáž zvládnete aj sami pomocou sanitárneho silikónu. Nenarušíte fasádu a v budúcnosti je možne nápis bezproblémovo z demontovať.

3D reklama, 3D logo, 3D nápis : využitie

– logá a názvy firiem, ktoré sú vždy zvýraznené!!!
– orientačné systémy budov
– dekorácia  výkladov so zameraním na efektívnu reklamu, nakoľko je zaujímavá
– čísla domov, názvy ulíc
– reklamné prvky na výstavách

Inštalácia a montáž 3D loga

Inštaláciu a montáž zabezpečujeme našimi technikmi. Cena montáže sa musí vždy konzultovať nakoľko sa nedá presne určiť bez toho aby sme nevideli miesto inštalácie.

Výroba: 3D logo alebo 3D nápis do interiéru alebo exteriéru

Na výrobu 3D reklamy je najvhodnejší tvrdený polystyrén (styrodur). Povrch loga (písmen tvoriace nápis) sa upravuje UV akrylovými farbami rôznych odtieňov skupiny RAL používané v exteriéri aj v interiéri. Štandardná hrúbka styroduru je 2-12 cm, takže sa dajú logá a písmená vrstviť s použitím iných odtieňov farby. Veľkosť písma, alebo loga je od 2 cm až do 1500 cm v závislosti od požiadavky klienta. Logá,  alebo písmená sa aplikujú priamo na steny budov, poprípade  na dištančné úchyty, ak sa jedná o podsvietenie, alebo efekt nasvietenia pomocou reflektorov, čo vytvára veľmi efektnú reklamu aj po zotmení.

3D text do showroomu
3D logo na recepciu, Logo do interieru, logo do esterieru
3D logo do kancelárie
3d nápis s logom
3d logo do firmy
3d logo do firmy
3d logo z plexiskla
3d napis do kancelarie
3d napis na budovu
cislo-na-dom-s-patinou
Dom kultury napis
dom-smutku-napis
3d napis na tabuli
Logo na halu
Branding obchodu obklad s logom
Logo do zasadacky
obecny-urad-napis

Postup výroby návrh a realizácia