Polepy výkladov a reklamné tabule

Patria k najlacnejším formám reklamy, nakoľko  jej vysoký efekt  a úspech je hneď viditeľný.  Je vhodná pre exteriér aj interiér, ako nápisy na výkladoch, orientačné tabule atď. Používa sa plastová samolepiaca fólia plotrovaná na vysoko modernom plotrovacom zariadení s použitím laserovej technológie pre 100%-tnú presnosť .

Využitie

– nápisy sa používajú ako označenie otváracích hodín prevádzok.
– polepy výkladov a automobilov.
– informačné tabule vo firmách.
– informačné mapy ako aj jednotlivé označenia (napr. menovky na dverách).
– znepriehladnenie okien, poprípade matný, opieskovaný vzhľad okien a výkladov.

Polep kamióna

Široká škála farieb a estetických foriem písma, táto reklama patrí k vysoko efektívnym, pričom naše kvalitné materiály sú odolné voči UV žiareniu, majú stabilitu a životnosť až do 10 rokov. Fólie sa dajú rôzne vrstviť a tým vytvárať širokú škálu efektov.
Nami ponúkané fólie sú matné aj lesklé, podľa druhu použitia, transparentné, reflexné, wrapové so životnosťou 3 – 10 rokov.

Kombináciami plotrovanej  reklamnej tabule s 3D doplnkami vzniká široká škála možností a spôsobov zviditeľnenia Vašej firmy. Dá sa kombinovať ako závesná reklama na PVC tabuli, ale aj ako polep stien výkladov, poprípade stojace samostatné stojany na upútanie pozornosti zákazníka. Zviditeľnenie Vašej firmy je polovica Vášho úspechu a konkurencie schopnosti. Kto Vás vidí, vníma Vás a v podstate už vie, kam má ísť, ak potrebuje Vaše služby, tovar alebo chce využiť Vašu spoločnosť…

Návrh polepu