NAŠE SLUŽBY

3D logo, vystúpené logo

3D nápis / 3D logo

Prezentujte sa elegantným nápisom v interiéry alebo exteriéry Vašej firmy alebo prevádzky. 3D nápis vieme vyrobiť do 24hodín v cene už od 50€ za nápis o veľkosti 1 x 0,35 metra a hrúbky nápisu 3cm. Prípadne Vám vypočítame cenu na počkanie skalkulujeme.

tvorba webových stránok

Polepy výkladov a reklamné tabule

Informujte o sebe Vašich potencionálnych zákazníkov, zabezpečíme reklamné polepy Vašich výkladov alebo Vám vytvoríme reklamnú tabulu do interiéru alebo exteriéru. Samozrejme vieme zabezpečiť aj plnofarebné polepy s fotografiami alebo priehladné polepy na okná.

tvorba webových stránok

Polepy automobilov

Využite plochu Vášho firemného auta a prezentujte sa aj touto formou. Auto ponúka efektívny priestor pre Vašu reklamu a propaguje Vaše služby a produkty po celej trase jazdy. Neváhajte a nestrácajte možnosť získať daľších zákazníkov.

tvorba webových stránok

Tvorba web stránok

Profesionálne a kreatívne grafické spracovanie internetových stránok podľa Vaších predstáv. Stránky prispôsobíme vašej firemnej identite, poprípade Vám ju vytvoríme. Zabezpečíme webhosting a vytvoríme firemné maily.

tvorba webových stránok

SEO optimalizácia

Každý deň cez vyhľadávače uskutočnujú ľudia milióny hľadaní. Časť z nich hľadá to, čo ponúkate práve Vy. Mi zoptimalizujeme Váš web tak aby Vás našli v popredných pozíciách vyhladávačov. Dokážeme analizovať, koľko ľudí prehliadalo vaše stránky a poskytovať vám podrobné info.

tvorba webových stránok

Tvorba loga

Dobré logo, či už vo forme grafického symbolu – ikony, logotypu alebo kombinácie oboch, identifikuje vašu značku, firmu alebo produkt v povedomí vašich zákazníkov. Vytvoríme Vám logo vašej spoločnosti na mieru, ktoré bude dopĺňať identitu vašej firmy.

tvorba webových stránok

Branding

Vytvoríme alebo doplníme identitu Vašej firmy. Tvorba loga, vizitiek, reklamných a propagačných materiálov. Firemný branding je jedna z dôležitých častí úspešného podnikania. Preto naváhajte a vybudujte si vašu firemnú identitu aj vo vo vašej spoločnosti.

tvorba webových stránok

Plagáty

Výroba a tlač plagátov. Tvorba plagátov postery, XXL postery.  Výroba a tlačenie plagátov na mieru. Váš plagát pripravíme v rôznych formátoch, rôznych materiáloch. Cenu vám vypočítame do 24 hodín. Zabezpečíme aj distribúciu a polepy plagátov.

tvorba webových stránok

Fotografia

Fotografovanie, digitálne spracovanie a retušovanie podľa Vaších požiadaviek. Naši skúsení a kreatívni grafici sú vám k dispozícii.